Paulina Sobota

O mnie

Od 16 roku życia zawodowo zajmuję się makijażem i stylizacją fryzur wykonując liczne pokazy i prezentacje w całej Polsce . 

Zaczęłam od body paintingu na największych festiwalach muzyki elektronicznej. 

Skończyłam Policealne Studium Artystyczne, kilka szkół i warsztatów z zakresu makijażu profesjonalnego jak i stylizacji oraz pielęgnacji dłoni . Dodatkowo szkoliłam się kilkakrotnie z zakresu koloryzacji i stylizacji włosów. Cały ten wachlarz edukacyjny oprócz nietuznkowej wiedzy dał rzecz jasna liczne certyfikaty i dyplomy które zdobią ścianę mojego Atelier na Mokotowie.

Mając 20 lat rozpoczęłam współpracę z jednym z francuskich koncernów produkujących kosmetyki kolorowe, z którym do dziś jestem związana. Pracując dla różorodnych marek mogłam nauczyć się pracy z każdym klientem i przekonać się że praktyka to podstawa w pracy wizażysty.

Skrzydła rozwinęłam otwierając Agencję Makijażystów, o której marzyłam od dziecka. Tak powstało PLATINIUM VISAGE Mobile Studio –  teraz rozwijam je jako agencja Full Service dla branży beuaty. 

Dawno , dawno temu serial „Samo Życie" skradł mnie na cały rok dając możliwość stałej współpracy z Edytą Olszówką, Przemkiem Sadowskim, Stefano Tarntsino, Edytą Herbuś, Aleksandrą Kisio czy Martą Ścisłowicz i wieloma wieloma innymi aktorami pojawiającymi się w scenariuszu.
Miałam przyjemność pracować również z Rafałem Królikowskim, Justyną Steczkowską, Piotrem Adamczykiem, Sonią Bochosiewicz, Agnieszką Kaczorowską, Magdaleną Mołek, Maciejem Orłosiem, Dorotą Wellman, Marcinem Krokopem, Agnieszką Szulim, Michałem Pirogiem, Justyną Steczkowską czy Agnieszką Warchulską. 

Nazwisk można wymieniać wiele 🙂 Ale więcej o nich znajdziecie na #platiniumvisage gdzie dzielę się z Wami życiem wizażysty "Po drugiej stronie lustra " .

Media, w których występowałam:

Platiniumvisage Logo L

Platinium Visage

My Team

Creative Image Academy

"Visage" – z języka angielskiego "twarz", z francuskiego "oblicze".

Ale wszystko składa się na jedną, indywidualną całość jaką jestem JA – kobieta, mężczyzna, czy dziecko.

Zadaniem Akademii jest wydobycie z każdej osoby, która jest chetna na zmianę – nowego „ja”.

Często zupełnie innego, chwilami zaskakującego, na pewno wyjątkowego.

PLATINUM VISAGE to moje pseudonim nadane od słowa "Platynka ".  Od dziecka marzyłam o Agencji Wizażystów - dziś przedstawiam Wam zrekrutowaną osobiście grupę fachowców. Wizażystów których udało mi się wyłonić podczas poszukiwań po całej Polsce ! TO MY- pasjonaci swojej pracy. Cześć 😉

Wybrani z pośród grona według mnie najlepszych MUA, osób mających wieloletnie doświadczenie w produkcjach sesji zdjęciowych, pracy na planach filmowych, czy obsłudze klienta indywidualnego.

Co robimy ? Przygotowujemy stylizacje ślubne od A do Z, kostiumy do reklam, malujemy, zceszemy, projektujemy.

W oparciu o nowe trendy tworzymy makijaże okolicznościowe dla wszystkich – wystarczy zadzwonić i umówić się na indywidualną wizytę, podczas której omówimy propozycje zmiany wizerunku, koloru i długości włosów, rodzaju używanego w przyszłości podkładu do twarzy, wyboru materiałów i fasonów odzieży, która najlepiej wyeksponuje walory Twojej sylwetki.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Odnajdujemy i podkreślamy walory urody i skutecznie ukrywamy mankamenty .

Jeśli nam pozwolisz i zaufasz - pokażemy Ci nowe rozwiązania dla siebie. Nowe pomysły na twój wygląd. Może się okazać że zmiana przez nas zaproponowana da Ci satysfakcję i radość jakiej nigdy nie czułaś ze swoijego wyglądu. Jeśli nie spróbujesz, to się nie przekonasz , prawda ?

A są rzeczy których nie warto odkładać na jutro.

Dla każdego z nas wizaż, charakteryzacja, moda są wielką pasją. Każdy z nas ma swoją ulubioną dziedzinę w tej branży.
Napisz do nas i zarezwerwuj swoje spotkanie <3
Stworzone z    przez